NAPI BONTÁS


CSÜTÖRTÖK PÉNTEK SZOMBAT VASÁRNAP

CSÜTÖRTÖK

Időpont Program Helyszín Műfaj
16:00-17:00 Azegrivár Pajta irodalom, zene
17:00-18:30 Bud Spencer verekedés workshop Veled Kerek Ól egyéb
17:30-18:30 Félkövérdőlt - Bárány Bence és Mészáros Péter estje/előadása - slam poetry & spoken word Pajta irodalom, zene
19:00- Tábortűz hozott szalonnával és mesével Veled Kerek Ól gyerek, egyéb
18:30-19:30 Ed Is On Nagyszínpad zene
20:00-21:00 BEKVART Nagyszínpad zene
21:30-22:30 Péterfy Bori & Love Band Nagyszínpad zene
22:30-23:30 OUD (duó) Pajta zene
22:30- AlterEkhó - kedvenc magyaralter dalaink kifulladásig Csűr zene

PÉNTEK

Időpont Program Helyszín Műfaj
09:00-19:30 Napkös(z)i Veled Kerek Ól gyerek
9:30-10:00 Reggeli torna Elek Ányossal Veled Kerek Ól egyéb, gyerek
10:00-12:00 Irodalmi séta Verőcén indulás: Istálló irodalom
11:00-12:30 Kapcsolatok workshop Veled Kerek Ól egyéb
11:00-12:00 Bőröndmesék - COLLSTOCK mese Veled Kerek Ól gyerek
13:00-14:30 Szieszta Veled Kerek Ól egyéb, gyerek
13:00-14:30 Hamlet szoba Csűr színház
15:00-16:00 Bőröndmesék - kolbász mese Veled Kerek Ól gyerek
15:00-16:15 A védőbeszéd Csűr színház
17:00-18:30 Mi az "igen és"? workshop Veled Kerek Ól egyéb
16:30-17:30 Az apostol Csűr színház
18:00-19:30 Beck Zoli: Gyereknek bátor - szerzői est Nagyszínpad zene, irodalom
19:00 Tábortűz hozott szalonnával és mesével Veled Kerek Ól egyéb
20:00-21:30 Garázsbanda Nagyszínpad színház, zene
22:00-23:30 Harmadik Figyelmeztetés Nagyszínpad zene
23:30- DiszkóÓl - a 90-es évek legjobbjai és egyben legrosszabbjai Csűr zene

SZOMBAT

Időpont Program Helyszín Műfaj
9:00-18:30 Napkös(z)i Veled Kerek Ól gyerek
9:30-10:00 Reggeli torna Elek Ányossal Veled Kerek Ól egyéb, gyerek
10:00-12:00 Irodalmi séta Verőcén indulás: Istálló irodalom
11:00-12:30 Érintés és csönd workshop Veled Kerek Ól egyéb
11:00-12:30 Varró Dani: Leprikónok átka (gyerekelőadás) Veled Kerek Ól gyerek
13:00-14:00 Szieszta Veled Kerek Ól egyéb, gyerek
12:30-14:00 Ki vele, Néró! Csűr színház
13:45-14:30 Játszóházi Rokkendroll - Kárász Eszter és az Eszter-lánc mesezenekar koncertje Nagyszínpad gyerek
15:00-16:30 Szívárnyék Csűr irodalom, zene
17:00-18:30 Kezdhetek folytatódni Csűr irodalom, zene
17:00-18:30 Hangoskodó workshop Veled Kerek Ól egyéb
18:30-19:30 Gerendás Péter Nagyszínpad zene
19:00 Tábortűz hozott szalonnával és mesével Veled Kerek Ól egyéb
19:00-20:00 EgynaposSzínház. - bemutató Istálló színház
19:30-20:30 Kötelezők szabadon Pajta irodalom, zene
20:30-22:00 Szabó Balázs Bandája Nagyszínpad zene
22:00- Csűrdöngölő - táncház a Sárarany zenekarral Csűr zene
22:00-23:30 hiperpetya akusztika Pajta zene

VASÁRNAP

Időpont Program Helyszín Műfaj
9:00-18:30 Napkös(z)i Veled Kerek Ól gyerek
10:00-11:00 Vác Civitas Szimfonikus Zenekar Nagyszínpad zene
11:00-12:30 Improvizációs színházi játékok Veled Kerek Ól egyéb
11:00-12:00 VersPóker Varró Danival Vered Kerek Ól gyerek
11:15-12:00 Operabeavató: Rigoletto (nem csak felnőtteknek) Csűr zene, gyerek
12:15-13:00 Mese a varázsgyűrűről Csűr gyerek
13:00-14:00 NIHIL Istálló színház
13:00-14:00 Szieszta Veled Kerek Ól egyéb
14:15-15:45 Egykutya Csűr színház
15:00-16:00 Bőröndmesék - Jubileumi 800. előadás tortával Veled Kerek Ól gyerek
16:00-17:30 Kezdhetek folytatódni Csűr irodalom
17:00-18:30 Mozgás tréning Veled Kerek Ól egyéb
17:30-18:15 Budapest Show Band Nagyszínpad zene
19:30-21:00 Parno Graszt Nagyszínpad zene